S veľkou vďakou by sme sa chceli poďakovať SZŠ pre žiakov s autizmom v Košiciach za zakúpenie učebných pomôcok určených pre výcvik psov a canisterapiu.
Veľmi si vážime našu dlhoročnú spoluprácu, počas ktorej sme sa stali súčasťou vyučovacieho procesu školy v rámci predmetu Animoterapia v praxi.
Vďaka Vašej podpore môžeme skvalitňovať praktickú výučbu, rozvíjať schopnosti našich terapeutických psov a vytvárať ešte lepšie podmienky pre vzdelávanie a zážitkové učenie žiakov.
Zakúpené pomôcky nám pomôžu obohatiť jednotlivé aktivity a priniesť nové možnosti do oblasti canisterapie a animoterapie.
Sme radi, že spoločne môžeme vytvárať prostredie, v ktorom majú žiaci príležitosť získavať nové skúsenosti, rozvíjať svoje zručnosti a budovať pozitívny vzťah k zvieratám.
Ďakujeme